Домашнє садівництво та городництво як улюблене хобі

Вітаю Вас, дорогі друзі садівники і городники. Найбільш цікавою і потрібною діяльністю людини, у будь-якому етапі життя, вважається садівництво та городництво. Ці два напрямки тісно пов’язані.

Садівництво містить багато варіантів підрозділів, наприклад плодівництво (посадка фруктових дерев, наприклад яблунь, груш). До того ж сюди включаємо заняття декоративним садівництвом. У декоративне садівництво дозволяється включити ще кілька додаткових розділів: рослинництво і квітникарство.

Проект geomedia.com.ua дозволяє будь-якій людині, новачкові садівникові або досвідченому городникові приборкати цікаве хобі – садівництво і городництво. Наш сайт містить безліч корисних секретів, які зроблять вас професіоналами цього хобі!

Садівництво та городництво, рекомендації новачкові садівникові

Садівництво та городництво - цікавий портал улюбленого хобі.Ох, яке ж неперевершене почуття виникає в душі після покупки власної ділянки для будівництва будинку, або для невеликої дачі. У власних руках з’являється дивовижна можливість займатися садівництвом. Але отримавши можливість займатися власним садівництвом, виникає питання – з чого починати? І тут наші поради всім новачкам допоможуть впоратися з проблемою вибору напряму. Запевняю вас, друзі, заняття садівництвом, чи городництвом дуже легка справа, головне – правильний підхід і теорія. Теорію ми беремо на себе! З вашого боку потрібне бажання!

Як почати займатися садівництвом вже зараз?

Починаємо процес впровадження хобі. Перший крок полягає в розумінні місцевої природи: дізнайтеся склад грунту. Розпитайте які культури легко вирощуються у місцевих погодних і територіальних умовах. Вся зібрана інформація дозволить вам правильно підійти до початку заняття садівництвом та городництвом.

На початковому етапі вам доведеться купити мінімальний інструмент: лопату, мотику (сапу), вила. Тепер відправляйтеся в найближчий садово-городний центр. Купуйте саджанці яблуні, груші, винограду, кілька кущів малини, смородини.

Після приїзду додому, перекопайте ділянку. Якщо ділянка маленька, можна зробити власними силами, купленою лопатою. Якщо ж у вас 10-20 і більше соток землі, краще найміть сусіда з трактором, який призведе город в ідеальний стан. Наступний крок полягає в добриві для ділянки. Рекомендуємо додати гній або компост, але можете порадитися з сусідами і дізнатися їх методи вносення добрива до городу.

Однак, це все найпростіше, порівняно з головним – очікуванням, терпінням і любов’ю до природи. Посадивши перші саджанці або насіння, від вас вимагається правильний і постійний контроль за ділянкою – відлякування шкідників, очищення ділянки від бур’янів. Природі потрібен час, щоб освоїтися, особливо на раніше закинутій ділянці.

Проект GeoMedia містить безліч корисних матеріалів, які точно допоможуть вам в освоєнні хобі. Як і ви скоро зрозумієте, основна мета сайту – отримати звання найкращого, корисного порталу. Ми працюємо і вдосконалюємося. Починайте вже зараз займатися городництвом і садівництвом, але з виникненням питань – відразу пишіть нам в контакти, або коментарі.

logo