Гриб напівланцетовидна псилоцибе (веселушка)

psy-гриб напівланцетовидна псилоцибе (веселушка, конічна лисина, ковпак волі) (Psilocybe semilanceata (Fr.) P. Kumm. 1871)

Psy-гриб напівланцетовидна псилоцибе (веселушка, конічна лисина, ковпак волі) – опис псилоцибінових грибів.

Галюциногенний гриб напівланцетовидна псилоцибе (веселушка, гостра конічна лисина, ковпак волі) (Psilocybe semilanceata (Fr.) P. Kumm. 1871) – різновид грибів з сімейства строфаріевих.

Напівланцетовидна псилоцибе містить в собі псилоцибін і псилоцин. Саме це дозволяє нам віднести psy-гриб «ковпак свободи» до психоактивних неїстівних грибів.

Капелюшок гриба «веселушка» нагадує ковпак витягнутої форми, з цього і пішла його цікава назва. Діаметр капелюшка – 2,5-3 см. Колір – бежевий. Якщо злегка пошкодити поверхню гриба – вона починає синіти.

Знайти галюциногенний гриб веселушка можна на пасовищах, зазвичай, там де грунт злегка вологий. Кращий період для пошуку – кінець серпня і до початку перших снігів. Рівень галюциногенів в грибі напівланцетовидна псилоцибе безпосередньо залежить від умов в яких ви знайшли його. Дія грибів тривають приблизно від 5-7 годин.

Після вживання псилоцибінового гриба гостра конічна лисина виникають слухові і зорові галюцинації.

Будьте обережні! Вживання психотропних грибів викликає звикання! Це не завжди приводить до гарних наслідків. Адміністрація нашого сайту не рекомендує цим зацікавлюватись.

logo