Посадка коноплі насінням

Посадка конопель в домашніх умовах, як правильно, підготовка насіння, пророщування.

Посадка конопель в домашніх умовах, як правильно, підготовка насіння, пророщування.

Як результат організації, процес і грамотне висадження навесні насіння коноплі у відкритий грунт стане її майбутній урожай. Щоб урожай конопель на кінець сезону був високим, необхідно володіти базовими навичками у вирощуванні конопель в домашніх умовах.

Для отримання здорового куща і відповідно великого врожаю потрібно висадити сходи конопель, після того як вони всю зиму були в теплиці і електричними лампами отримували необхідне освітлення. Але, перед висаджуванням у відкритий ґрунт тепличних рослин, їх потрібно як слід підготувати. Цим ви допоможете саджанцям активно рости. У період інкубації кущ маріхуани стане здоровішим, для цього потрібно тепле приміщення з температурою вище 22°C і вологістю не більше 50%, і гарне освітлення, чистота. Фахівці рекомендують використовувати лампи розжарювання, вони сприяють активному росту рослин, від розмірів приміщення буде залежати потужність ламп. Можна використовувати також і інші види ламп, наприклад, світлодіодні, флуоресцентні та натрієві лампи високого тиску, але вони більше підійдуть для стадії цвітіння конопель. Великі рослини і самі здорові починають рости в теплиці в грудні, а з настанням весни, їх висаджують у відкритий грунт, до настання сезону висадки в аутдор, конопля максимально підростає і у неї стеблинки більш щільні.

Пророщувати насіння конопель можна різними способами. Наприклад, викласти насіння між зволоженими паперовими рушниками, бумагою, а коли вони розпукуються, поміщають в живильне середовище. Використовуючи даний спосіб, потрібно бути обережними і не пошкодити коріння, насіння, що розкрилося, садять корінцями вниз. Більш надійний метод посадити насіння, це опустити їх безпосередньо в горщик, в землі роблять невелике заглиблення і опускають насіннячко, зверху прикривають ґрунтом і підтримують постійну вологість. Через кілька днів, можна спостерігати перший зелений паросток на поверхні грунту. Такий горщик поміщають під лампи, і розсада буде швидше рости. Маріхуана, вирощена з насіння зростає набагато швидше розсади, вирощеної в приміщенні.

logo